ALMA BERGMAN. Sittande hund vid fågelbur. Olja på pannå. Signerad och daterad 1901.

78956. ALMA BERGMAN. Sittande hund vid fågelbur. Olja på pannå. Signerad och daterad 1901.

36x41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x41 cm.

Antal besök: 1 358