RISTO VILHUNEN. Vintermotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1999.

78932. RISTO VILHUNEN. Vintermotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1999.

Ca 16 x 24,5 cm.

Möjligen två blå streck som ej hör till kompositionen, till höger i bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 16 x 24,5 cm.

Antal besök: 1 971