BARSKÅP i form av tunna, 1900-talets andra hälft.

78929. BARSKÅP i form av tunna, 1900-talets andra hälft.

Hemmagjort. Med plats för flaskor och glas. Bredd 41 höjd 48 djup 32.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 8 496