ALBERT DÜRER. EFTER. Nativity. Träsnitt. Signerad i trycket A D och daterad 1509.

78926. ALBERT DÜRER. EFTER. Nativity. Träsnitt. Signerad i trycket A D och daterad 1509.

18,5x12 cm
Senare tryck ca 1800-tal.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

18,5x12 cm
Senare tryck ca 1800-tal.

Något gulnad.

Antal besök: 1 205