TANDLÄKARSKÅP, 1900-tal.

78920. TANDLÄKARSKÅP, 1900-tal.

Blålackerad. På hjul. Längd ca 81, bredd 39, höjd ca 118 cm.

Slitage. Ett grepp på skåpdörr något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 128