MODELLBIL BURAGO ,PLAYWELL ,MAISTO och SCHUCO. PORSCHE, BMW, ALFA ROMEO, MERCEDES 450 SE i originalkartonger.

78907. MODELLBIL BURAGO ,PLAYWELL ,MAISTO och SCHUCO. PORSCHE, BMW, ALFA ROMEO, MERCEDES 450 SE i originalkartonger.

Längd 15 - 30 cm.

Delar saknas, skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 15 - 30 cm.

Antal besök: 1 297