RUNT BORD, björk med fot i koppar. Senjugend, 1900-tal.

78858. RUNT BORD, björk med fot i koppar. Senjugend, 1900-tal.

Skivan med infälld glasskiva. Foten med dör och invändiga hyllor. Diameter 63 cm. Höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 277