VÄGGUR, 1900-tal.

VÄGGUR, 1900-tal.
788432. VÄGGUR, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm, bredd 33 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
788432. VÄGGUR, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm, bredd 33 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 512