SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

78769. SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Serveringsvagn i två plan. Rikt dekorerad med blomstermotiv i intarsia. Genombruten sarg och flaskställ i mässing. Gummiklädda hjul. Övre våningsplan med fällbar kant.
Längd 75 cm.
Bredd 40 cm. Med utfälld kant 72 cm.
Höjd 64 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm.
Höjd 64 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 124