VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

78735. VITRINSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 102, djup 43, höjd 168.

Slitage, nött på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 102, djup 43, höjd 168.

Slitage, nött på benen.

Antal besök: 985