HURTS samt VÅG, 1900-talets andra hälft.

78710. HURTS samt VÅG, 1900-talets andra hälft.

Hurtsen märkt Bisley, höjd 68 cm, respektive 34 cm.

Slitage, märken, vågen ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 738