MATSALSGRUPP, 5 delar, Krogenäs, 1900-talets senare hälft.

78697. MATSALSGRUPP, 5 delar, Krogenäs, 1900-talets senare hälft.

Furu. Bordets längd 160, bredd 90, höjd 73, stolarnas höjd 100.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 891