TRÄDGÅRDSPALL, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSPALL, 1900-tal.
78670. TRÄDGÅRDSPALL, 1900-tal.

Gjuten i betong/konstmassa. Diameter 44, höjd 40.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 345