SERVERINGSVAGN,samt PIEDESTAL 1900-talets mitt.

78636. SERVERINGSVAGN,samt PIEDESTAL 1900-talets mitt.

Oval form mässing med lös bricka 62 X39 cm. Bronserad piedestal med marmorskivor.Höjd 65 cm.

Bruksslitage, piedestal med skador i pastellage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 833