Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Grafik
SVENOLOV EHREN. Stockholm, färglitografi, signerad, daterad 76 och numrerad 270/360.
78628. SVENOLOV EHREN. Stockholm, färglitografi, signerad, daterad 76 och numrerad 270/360.
55X36 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55X36 cm.
1 340