TALLRIKAR, 5 st, tenn, olika mästare och städer, bl.a. Wimmerby, 1800-tal.

78610. TALLRIKAR, 5 st, tenn, olika mästare och städer, bl.a. Wimmerby, 1800-tal.

Diameter ca 23-30 cm.

Slitage, smärre bucklor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 23-30 cm.

Antal besök: 789