KOPP MED LOCK, porslin, i form av samovar, Kuznetsov, Ryssland.

78589. KOPP MED LOCK, porslin, i form av samovar, Kuznetsov, Ryssland.

Höjd ca 18,5 cm.

Slitage/sliten förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18,5 cm.

Slitage/sliten förgyllning.

Antal besök: 1 533