EINAR PERSSON. Etsning.

EINAR PERSSON. Etsning.
785576. EINAR PERSSON. Etsning.

Fabriksbild. Signerad samt numrerad 86/100 ex.
18x36 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x36 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 002