ERNST HÄLLGREN. Etsning.

ERNST HÄLLGREN. Etsning.
785562. ERNST HÄLLGREN. Etsning.

Koppartälten, Haga. Signerad. 16x24 cm.

Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnat blad.

Antal besök: 2 716