PÅSKÄGG, 12 st, metall, 19/2000-tal.

785088. PÅSKÄGG, 12 st, metall, 19/2000-tal.

Varierande mönster, längd ca 11 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 357