MATSALSMÖBEL, 12 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

78500. MATSALSMÖBEL, 12 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

10 stolar, sidebord, bord med 3 iläggskivor.

Bruksslitage, extra dyna medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 719