ROLF BARDÅ. Akvarell.

ROLF BARDÅ. Akvarell.
784894. ROLF BARDÅ. Akvarell.

Kustbild med fiskebåtar. Signerad. 34x52 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
784894. ROLF BARDÅ. Akvarell.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 745