BEVERLOO CORNEILLE. Motiv med katter, kvinnor och fåglar. Färglitografi. Signerad och daterad 2000. Numrerad 87/150.

78460. BEVERLOO CORNEILLE. Motiv med katter, kvinnor och fåglar. Färglitografi. Signerad och daterad 2000. Numrerad 87/150.

37 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 51 cm.

Antal besök: 1 056