VAS, glas, Christer Sjögren, Lindshammar, Unik, signerad och daterad -98.

78357. VAS, glas, Christer Sjögren, Lindshammar, Unik, signerad och daterad -98.

Höjd ca 11,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11,5 cm.

Antal besök: 1 357