OSTINDISKA FÖREMÅL, 10 delar, metall, trä och porslin, bl.a. Kina och Indien, 1900-tal.

78294. OSTINDISKA FÖREMÅL, 10 delar, metall, trä och porslin, bl.a. Kina och Indien, 1900-tal.

Brevkniv, skulptur, oljelampa, lockdosa, metall.
Vas, 3 fat, keramik, vas höjd ca 30 cm.
Skrin, lack, längd ca 30 cm.
Gonggong.

Vas med nagg, oljelampa med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrin, lack, längd ca 30 cm.
Gonggong.

Antal besök: 786