DUKAR, 8 st, samt SERVETTER, 23 st, damast, Elsa Gullberg, 1900-tal.

78261. DUKAR, 8 st, samt SERVETTER, 23 st, damast, Elsa Gullberg, 1900-tal.

Dukar och servetter i olika modeller och färger.
Fyra av dukarna med tillhörande servetter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 374