JENS CHRISTIAN BERNDTSEN. Småländskt vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad.

78215. JENS CHRISTIAN BERNDTSEN. Småländskt vinterlandskap. Olja på pannå. Signerad.

47x54 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x54 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 1 401