PARTI ALLMOGE, 1800/1900-tal.

PARTI ALLMOGE, 1800/1900-tal.
78175. PARTI ALLMOGE, 1800/1900-tal.

Bland annat tallrikshylla, vävnader, korg, strykjärn märkt Eskilstuna med mera.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 053