KOPPAR, MÄSSING och MALM, 14 delar, 1800-1900-tal.

78114. KOPPAR, MÄSSING och MALM, 14 delar, 1800-1900-tal.

Gryta, te ben, malm.
Mortel med stöt, mässing mm.

Lagningar, åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gryta, te ben, malm.
Mortel med stöt, mässing mm.

Antal besök: 1 350