KERAMIKFÖREMÅL mm, 1900-tal.

KERAMIKFÖREMÅL mm, 1900-tal.
78109. KERAMIKFÖREMÅL mm, 1900-tal.

Figuriner bl.a. Goebel, Karl Ens.
Vaser mm.

Nagg, slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser mm.

Nagg, slitage, lagningar.

Antal besök: 510