SMYCKEN med mera, 5 delar, silver, 1900-tal.

78072. SMYCKEN med mera, 5 delar, silver, 1900-tal.

Bland annat hänge med runskrift design Hans Helmer, höjd ca 8 cm.

Ringen är klippt. Pillerburk med gåvogravyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 928