SOCKLAR, trä, Kina.

SOCKLAR, trä, Kina.
78066. SOCKLAR, trä, Kina.

Varierande storlekar och utförande, största diameter 26,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
78066. SOCKLAR, trä, Kina.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 122