PER ARNE TERRS. halsband/ hänge, silver med slipad kristall, stämplad 1965.

77952. PER ARNE TERRS. halsband/ hänge, silver med slipad kristall, stämplad 1965.

Diameter 40 mm, längd, ca 100 cm.

Nagg på spetsen av kristallen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 249