FÄLLBORD, 1900-tal.

779021. FÄLLBORD, 1900-tal.

Rotfanerad skiva.
Diameter 85 cm.
Höjd 72.

Bruksslitage. Skivan löstagbar.

Gör en kostnadsfri värdering!
779021. FÄLLBORD, 1900-tal.

Rotfanerad skiva.
Diameter 85 cm.
Höjd 72.

Antal besök: 466