BYGGLÅDOR FAC 2. En tom och en med delar.

77899. BYGGLÅDOR FAC 2. En tom och en med delar.

Svensktillverkad Mark Sylwan AB. Med kontruktionsböcker.

Slitage. Lådorna med skador. Ingen kontroll på fullständighet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 620