LJUSLAMPETTER, 1 par, " Kungalampetten " Karl Erik Torssell, 1900-tal.

77860. LJUSLAMPETTER, 1 par, " Kungalampetten " Karl Erik Torssell, 1900-tal.

Ljuslampetter, hamrad mässing.
Diameter 21 cm.
Stämplade Torssell Sweden 1989.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 749