DRINKVAGN, mässing, 1900-tal.

DRINKVAGN, mässing, 1900-tal.
778562. DRINKVAGN, mässing, 1900-tal.

Mässing, glas samt mahognyfaner.
Höjd 66 cm, längd 65 cm, bredd 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 9 945