VAS, glas, Asta Strömberg, Strömbergshyttan.

77826. VAS, glas, Asta Strömberg, Strömbergshyttan.

Etikettmärkt, höjd ca 16 cm.

Obetydligt slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd ca 16 cm.

Obetydligt slitage och nagg.

Antal besök: 4 178