KLOCKSKÅP, 1800-tal.

KLOCKSKÅP, 1800-tal.
77649. KLOCKSKÅP, 1800-tal.

Lod, pendel och vev finns. Längd 151, bredd 46, höjd 225 cm.

Slitage och skador, färgbortfall. Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!
77649. KLOCKSKÅP, 1800-tal.

Antal besök: 2 071