24 mattallrikar, 22 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 18 assietter, 8 uppläggningsfat, 8 uppläggning, kanna, såsskål.
Krackelyr, bruksslitage, enstaka nagg, såsskål med större nagg.