MATSERVIS, 94 delar, flintgods, "Shanghai", Rörstrand.

77520. MATSERVIS, 94 delar, flintgods, "Shanghai", Rörstrand.

24 mattallrikar, 22 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 18 assietter, 8 uppläggningsfat, 8 uppläggning, kanna, såsskål.

Krackelyr, bruksslitage, enstaka nagg, såsskål med större nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 883