DIVERSE, bl.a. manschettknappar i silver samt DOSOR, 3 st, en möljigtvis sköldpadda.

77509. DIVERSE, bl.a. manschettknappar i silver samt DOSOR, 3 st, en möljigtvis sköldpadda.

Ostform, trä, 1800-tal, märkt JG, höjd ca ca 5 cm.

Bruksslitage, vissa knappar med gravyr. En dosa med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 512