KAFFEPANNA och BRANDSPRUTA, koppar, 1800-tal.

77504. KAFFEPANNA och BRANDSPRUTA, koppar, 1800-tal.

Brandspruta märkt Billmans Fab.&Handels AB, Stockholm. Höjd ca 40-75 cm.

Bruksslitage. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre bucklor.

Antal besök: 1 977