GRINDAR, Smide, 1900-tal.

GRINDAR, Smide, 1900-tal.
77407. GRINDAR, Smide, 1900-tal.

Längd 116+120, höjd 110.

Slitage, anlupna, en skruv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 116+120, höjd 110.

Antal besök: 1 225