FICKUR, Roa Watch Co, Geneve, 1920-30-tal.

77383. FICKUR, Roa Watch Co, Geneve, 1920-30-tal.

Med tillhörande ask och skyddshölje. Porträtt av Hjalmar Branting präglat på baksidan. Urtavlans diameter: 42 mm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 13 438