OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Bengt Nordenberg, olja på duk, signerad.

77301. OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter Bengt Nordenberg, olja på duk, signerad.

78 x 96 cm.

Omfattande slitage, skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 96 cm.

Antal besök: 5 055