MATSALSMÖBEL, 5 delar. Mahogny. Ferdinand Lundqvist, 1940-tal.

77299. MATSALSMÖBEL, 5 delar. Mahogny. Ferdinand Lundqvist, 1940-tal.

Bord och fyra stolar. Mässingskodda ben. Bordets diameter 120 cm. Höjd 76 cm. Tre iläggsskivor.

Bruksslitage. Slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Slagmärken.

Antal besök: 1 334