PARTI LJUDANLÄGGNING med mera, mestadels Sonab.

77257. PARTI LJUDANLÄGGNING med mera, mestadels Sonab.

Bland annat högtalare och skivspelare.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 245