BOKHYLLOR 1 par, märkt "Charleton Cherry by Drexel USA, 1900/2000-tal.

77227. BOKHYLLOR 1 par, märkt "Charleton Cherry by Drexel USA, 1900/2000-tal.

Med totalt 4 + 4 hyllplan. Á längd 81,5 bredd 37 höjd 204 cm.

Ställvis slitage, stötmärken/skador, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782