GOLVLAMPA, " Hemi Klot 1 " 1970-tal.

77174. GOLVLAMPA, " Hemi Klot 1 " 1970-tal.

HEMI KLOT, en retroklassiker, Höj, sänkbar.
Borstad aluminium, kromat stål.
Höjd 130 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 130 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 15 627