770814. PARFYMSET, glas, 4 delar.

Parfymflaska, puderbehållare, mm, höjd 4-15 cm.

Bruksslitage. Mindre nagg på faten..

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gästriklands Auktionskammare
Föremålsnr
770814

Om auktionshuset

Namn
Gästriklands Auktionskammare AB
Momsnr
SE556989370301
Org.nr
556989-3703
Telefon
026101333
Adress

Storgatan 11
Industrihuset Vävaren, Södra Entrén
806 45 Gävle
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 319